Sosyal medya grubu üyeleri 'Suriyeli' tacizciyi yakaladı

Sosyal medya grubu üyeleri 'Suriyeli' tacizciyi yakaladı

Dövüldükten sonra parktan uzaklaştırılan Suriyeli gencin dövülmesi ve özür dilemesi de sosyal medyadan yayınlandı.

Sosyal medya grubu üyeleri Suriyeli tacizciyi yakalayıp darp etti.

Olay Adana'nın merkezi olan Seyhan'ın Merkez Park bölgesinde gerçekleşti. Alına bilgilere göre, Suriye kökenli Muhammet Dimo, merkez parkta bulunan kadınları taciz etmeye başladı. Dimo, arkadaşlarına da o anları videosunu çektirdi. Daha sonra Dimo bu videoyu sosyal medya üzerinden kullanıcılarına paylaştı.

Bahsi geçen görüntüler, sosyal paylaşım sitesi 'Facebook'ta kurulan; 'Adana Çevirme Radar' isimli toplulukta paylaşıldı. Kısa sürede büyük tepki toplayan görüntülerde şahısın kimliği ve nerede çalıştığı, topluluk üyelerince adeta 'dedektiflik' yapılarak kısa bir zaman içerisinde bulundu.'Adana Çevirme Radar' adlı toplulukta üyeler, Suriyeli şahsı cep telefonuyla görüntüledi. Neye uğradığını şaşıran Suriyeli, "Tüm Türkiye " den özür diliyorum.

'Adana Çevirme Radar' adlı toplulukta üyeler, Suriyeli şahsı cep telefonuyla görüntüledi. "Türk kızlarından özür diliyorum" dedi.

ADANA " da, parkta oturan kızlara arkadaşlık teklif eden, bu sırada bir arkadaşına gizlice çektiği görüntüleri internette yayınlayan Suriyeli Muhammet Dimo, bir grup Türk genci tarafından dövüldü.

İlgili Makaleler