Tuba Büyüküstün ile görüntülenen ünlü işletmeci Umut Evirgen tutuklandı

Tuba Büyüküstün ile görüntülenen ünlü işletmeci Umut Evirgen tutuklandı

Olaydan sonra Evirgen'in korumaları olduğu öne sürülen 2 şahıs Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak'ın içinde olduğu aracı kovalamaya başlamış, aracın önünü kesip silah zoru ile Bayrak'ın fotoğraf makinesini gasp etmişti.

Gizli aşk yaşadıkları iddia edilen ve önceki gün birlikte görüntülenince gazetecilere saldıran Tuba Büyüküstün'le genç işletmeci Umut Evirgen ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Star'da yayınlanan Duymayan Kalmasın'da yer alan habere göre; Hürriyet muhabiri İsmail Bayrak'ın suç duyurunda bulunmasının ardından Umut Evirgen ve korumaları dün akşam saatlerinde gözaltına alınmıştı. Bu sabah hakim karşısına çıkan Evirgen ve korumaları için hakemeden tutuklama kararı verildi.

Bayrak'ın olay sonrası Sarıyer Asayiş Büro Amirliği'ne giderek Evirgen ve korumalarından şikâyetçi olması üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı iddia edilen ünlü işletmeci Umut Evirgen ile çifti görüntüleyen gazetecinin fotoğraf makinesini gasp eden iki şüpheli 'yağma' suçundan tutuklandı. Tuba Büyüküstün hakkında herhangi bir işlem başlatılmadığı ifade edildi.

Soruşturma da ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün hakkında herhangi bir işle yapılmadığı öğrenildi.

İlgili Makaleler